Fotograf na maturitní ples

Vzpomínky na svatební den jsou jedny z těch nejkrásnějších.

Maturitní ples je událost. Je to zážitek. Fotky z maturáku by neměly být nudné. Na fotkách by neměly chybět ty nejdůležitější a nejvtipnější momenty. To, že se na fotkách každý najde, že bude mít každý svojí fotku z nástupu, šerpování, prvního tance s rodiči, půlnočního překvapení a k tomu nějakou tu skupinku? To je naprostá samozřejmost.

A kromě toho se můžete těšit na spoustu skvělých momentek, které jen dokreslí parádní atmosféru Vašeho maturáku. Protože si chceme být jistí, že budeme opravdu u každého okamžiku a u každé legrace, fotíme maturáky ve dvou lidech tak, aby nám nic neuniklo a zároveň jsme dokázali být na více místech současně.

Pokud nás budete hledat, hledejte nás na parketu, tam se totiž odehrává to nejlepší a my rozhodně nebudeme sedět v koutě.

Nespoléhejte na strýčka nebo kamaráda, který si právě koupil nový foťák. Chtějte fotografy, u kterých máte jistotu, že dorazí včas. Kteří Vám neodjedou před půlnočním překvapením, tyhle fotky přece taky chcete. Focení nás baví, je to koníček i práce zároveň, jsme rádi ve středu dění a žádná legrace nám není cizí. 

Dva fotografové
500 Kč / maturant
Individuální přístup
Focení od začátku po půlnoční překvapení
Vlastní online galerie
Dodání fotek do týdne
Doprava v ceně

Naše práce

Napište si o Váš termín

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy