Pole dance

Pole dance je moderní tanečně-sportovní disciplína. Spojuje dohromady prvky tance s prvky gymnastiky a akrobacie na vertikální tyči i mimo ni. Pole dance zejména na soutěžní úrovni klade na sportovce vysoké nároky zejména co se týče fyzické síly, flexibility, tanečního projevu a také přesnost provedení jednotlivých prvků i floorworku.

Tohle říká o Pole dance Wiki.

Nejsem úplně typ  člověka, který by dokázal ty někdy až nadpozemské prvky, které jsou mnohá děvčata na tyči, kruhu nebo šále provést, ale zvládám hledat vhodnou kompozici, lichotivé úhly a správně směrované světlo. Vznikají tak fotky, které odrážejí neskonalou krásu tohoto náročného a smyslného tance.

Reportáž

Foto reportáž ze soutěží Pole dance lze pojmout dvěma způsoby. Lze fotit z jednoho místa fotografie podia tak, aby každá soutěžící měla svůj základní soubor fotek a fotky nad rámec balíčku si mohla dokoupit individuálně.

Druhou možností je pohybovat se celý den před podiem i v zákulisí a zachytit krásu a dřinu tohoto smyslného sportu z netradičních úhlů, v protisvětle, polostínech a dalšími kreativními způsoby tak, aby výsledné fotky byly jiné než většina ostatních, které znáte ze soutěží.

A dobrá zpráva je, že zvládáme oba způsoby. 🙂

Všechny fotky na podiu
5000 Kč / den
Každá soutěžící bude mít svůj základní soubor 5 fotografií
Každá fotografie nad rámec - 100 Kč
Všechny fotografie jsou profesionálně upraveny.
Doprava v Praze okolí v ceně, dále 6 Kč za kilometr z Kladna
Reportážní fotograf
6000 Kč / den
Fotografie před podiem i za ním
z netradičních úhlů
kreativní kompozice
protisvětlo.
Všechny profesionálně upravené fotografie z celého dne
Doprava v Praze okolí v ceně, dále 6 Kč za kilometr z Kladna

Portrétní fotografie

Napište si o Váš termín

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy