Hasičský fotograf

Hasiči jsou srdcovka. Fakt.

Hasiči mě provází téměř celým profesním i soukromým životem. Je to práce, poslání, koníček, zábava i velký žrout času 🙂 A právě s hasiči jsou spojeny i mé fotografické začátky ještě v dobách, kdy se občanka v restauračních zařízeních zase tak moc neřešila.

Pokud byste měli chuť užít si focení s hasičskou tématikou, kouřem, ohněm, vodou a rozbrusem, chybí už jen krůček. Fotky jednotlivců budou v plné zbroji nebo třeba s mírnou ústrojovou nekázní, dynamicky nasvícené a profesionálně upravené.

Jestli Vám chybí fotky do kroniky, na web, do rámu nebo prostě jen tak, klidně se ozvěte, zvládám nemožné na počkání a zázraky do 3 dnů. 

Reportáž

Plánujete soutěž, cvičení, ukázky nebo jinou akci?

Okolo hasičárny se stále něco děje. Je to kolotoč soutěží, ukázek, akcí pro děti, plesů a dalších kratochvílí. Chybí Vám z těchto akcí reportážní fotky, které by za to stály? Fotky do kroniky, na socky nebo prostě jen do archivu, aby jste si je mohli promítnout na výroční valné hromadě? Klidně se ozvěte, reportážní fotky a nearanžované momentky jsou moje druhá přirozenost 🙂

Hasičské fotky

Napište si o Váš termín

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy