Fotografické a video služby

Jsem svatební, rodinný, portrétní a eventový fotograf z Kladna. A taky tak trošku videomaker. A aby toho nebylo málo, tak většinu zakázek fotíme ve dvou společně s mou krásnou ženou, protože dva jsou přeci jen více než jeden.

Často jsme se ptali našich klientů, proč si vybrali jako své fotografy právě nás. Odpovědi byly jednoznačné, líbil se náš lidský přístup, nenucenost a všechny okamžiky, slzičky a emoce zachycené na fotkách. A při svatebním focení dostáváme ještě jednu důležitou zpětnou vazbu, novomanželé i jejich hosté se s námi cítí příjemně, focení je baví, nemusejí se přetvařoval a jsou sami sebou. A tohle je to nejvíc, kvůli čemu nás baví fotografovat. To je ten důvod proč se neustále učit, zlepšovat a hledat nové, neotřelé nápady.

 

stoskovi-228
Svatební fotograf

Svatební den je hlavně o zážitku, o nové etapě života a důležité události, kterou chcete trávit jen s těmi nejbližšími lidmi. A přesně takhle ke svatebnímu dni přistupujeme i my. Proč by se nevěsta měla strachovat, jestli jí to na fotkách bude slušet a ženich mít kopřivku už jen při představě svatebního focení?

2023_10_15_Stromovka (34 of 38)
Rodinný a portrétní fotograf

Portrétní focení je zábava. Opravdu. Je to fotografie budoucí maminky, rozverných dětí, zamilovaného páru nebo třeba rodinky na výletě. Chcete udělat radost babičce, partnerovi nebo si novou fotku vystavit na sociálních sítích? Mrkněte na naši práci a napište nebo rovnou zavolejte.

stoskovi_cz_192
Fotograf na maturák

Maturitní ples je událost roku. Je to ultimátní zážitek. Fotky z maturáku by neměly být nudné.  To, že se na fotkách každý najde, že bude mít každý svojí fotku z nástupu, šerpování, prvního tance s rodiči, půlnočního překvapení a k tomu nějakou tu skupinku? Je to naprostá samozřejmost.

2023_12_08_Brandýsek (18 of 48)
Hasiči

Pokud byste měli chuť užít si focení s hasičskou tématikou, kouřem, ohněm, vodou a rozbrusem, chybí už jen krůček. Fotky jednotlivců budou v plné zbroji nebo třeba s mírnou ústrojovou nekázní, dynamicky nasvícené a profesionálně upravené.

SDH Brandýsek 2

Portrétní focení s kolegy z SDH Brandýsek

Petra a Michelle
Markéta a Lukáš
Cena Michala Velíška 2023
Pole Gym Cup 2023
Pole Gym Show 2023
cvičení vlak

Hasičské cvičení Vlak 2023

SDH Brandýsek

Portrétní focení s kolegy z SDH Brandýsek

Curkusárna
This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy